NDC Networks Oy

Niittymäentie 9

02200 Espoo

Finland

Y-tunnus: 0362440-9

ALV: FI03624409

Tietosuojapolitiikka

  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon

© NDC Networks Oy 2018 and beyond. All your base are belong to us.

YRITYS

NDC Networks toimittaa tietoliikenneratkaisuja ja -palveluja asiakkaille, joille tietoliikenteen luotettavuus on elintärkeää.  Asiakkaitamme ovat kansainväliset teollisuusyritykset, IoT-palveluyritykset, viranomaiset ja sähkönjakeluverkot. Kriittinen tietoliikenne on kapea erikoisala, ja NDC on sen kärjessä.

NDC on Cinia Oy:n tytäryhtiö. Asiakastyytyväisyys on tärkein yhteinen arvomme. Suuremmissa projekteissa nojaamme Cinian toimituskykyyn. Tutustu Ciniaan.

Mikko Kiertonen
Ratkaisumyynti
Teollinen Internet

050-4654885
mikko@ndc.fi
Vesa Karppi
Ratkaisumyynti
Viranomaisverkot
Energiaverkot

0400-871107
vesa@ndc.fi
Markus Ahonen
Toimitusjohtaja
Ratkaisumyynti
Energiaverkkojen ratkaisut

045-6709872
markus@ndc.fi
Ilona Munter
Talous, tilaukset, kehitysprojektit

09-8039099
ilona@ndc.fi
Kimmo Lehtosaari
Tekninen asiantuntija

09-8039099
kimmo@ndc.fi
Raine Widjeskog
Tekninen asiantuntija

raine@ndc.fi
09-8039099
Joram Puumala
Järjestelmäkehitys

09-8039099
joram@ndc.fi
Touko Uhrman
Tekninen tuki

09-8039099
touko@ndc.fi
Henry Silvennoinen
Varastonhallinta, logistiikka, tuotantotyöt

09-8039099
henry@ndc.fi
Show More